środa, 10 grudnia 2014

Mikołajki, Mikołajki...

Znowu mnie dłuższą chwilę nie było, za co Was bardzo serdecznie przepraszam. Miałam też trochę przestój twórczy, ale mam nadzieję, że mi to wybaczycie :)

Zbliżają się święta, więc pewnie najbliższe posty będą trochę nastrajały na ten świetny czas. Jednak nie zasypię Was tylko ozdobami, bo mam jeszcze kilka nowości biżuteryjnych :)

Dziś jednak musicie się jeszcze obejść smakiem, bo żadnych moich tworów nie będzie :P


Chciałam się jednak z Wami podzielić tym jak spędziłam sobotę, bo jest o czym opowiadać ;)

Więc sobotę spędziłam w Wolbromiu. Miałam przyjemność być na Mikołajkach dla dzieciaków i prowadzić punkt, rzecz jasna z decoupage'em :)

Zabawa była świetna, bo oprócz super atmosfery było dużo śmiechu, pomyłek i jeszcze więcej satysfakcji jak ktoś skończył swoją pierwszą pracę.

Dla mnie to było mega duże wyzwanie, bo pierwszy raz prowadziłam zajęcia na tak dużej imprezie. I dla tak dużej ilości zróżnicowanych dzieci (jeśli tak można powiedzieć o dzieciakach :P ).

Całe przedsięwzięcie były organizowane przez PomPom.

Na dzieci czekały stoły zastawione serwetkami, wszystkimi specyfikami do malowania i drewienkami, które dekorowali :)Cała ekipa warsztatów czekała na przyjście najbardziej zainteresowanych. Wszystkie poniższe zdjęcia udostępnione dzięki www.PomPom.com.pl


 Pomocnik świętego Mikołaja wszystko tłumaczył i doradzał :)

 Po rozpoczęciu najbardziej zainteresowani tworzyli prezenty nawet przez kilka godzin :)


Elfy też robiły swoje dzieła :D


 Wszystkie materiały do warsztatów zakupiliśmy w firmie Dekormania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz