sobota, 20 grudnia 2014

Za oknami wiosna...

Pogoda za oknem wcale nie nastraja świątecznie. Nie wiem jak u Was, ale u mnie, w Krakowie dziś było prawie 10 stopni :D
Mam nadzieję, że śnieg będzie chociaż na Wielkanoc :P

A że pogoda wiosenna to i trochę wiosenny komplecik.

W tym roku moje przygotowania do świąt są bardzo okrojone, a ozdoby, które próbowałam robić trochę mi nie wyszły :( Ale o tym może innym razem, o ile uda mi się je jeszcze naprawić :D


A Wam jak idą przygotowania? 
Domy już przygotowane na Pierwszą Gwiazdkę? ;)

niedziela, 14 grudnia 2014

Baloony!

Dziś jeszcze nie ozdoby i inne bajery świąteczne, ale coś bardzo związanego ze Świętami :)

Jak Święta i nie ozdoby to musi to być PREZENT!
Robiony trochę na szybko, ale wyszedł całkiem nieźle (przynajmniej moim skromnym zdaniem :P )

Już kiedyś podobny robiłam, ale ten wzór mojej siostrze się spodobał najbardziej. A Wy już macie gotowe wszystkie prezenty na Święta? 
Ja szczerze powiedziawszy jeszcze się nie zabrałam za kupowanie ich - chyba powinnam się sprężyć z tym, nie sądzicie? :P

środa, 10 grudnia 2014

Mikołajki, Mikołajki...

Znowu mnie dłuższą chwilę nie było, za co Was bardzo serdecznie przepraszam. Miałam też trochę przestój twórczy, ale mam nadzieję, że mi to wybaczycie :)

Zbliżają się święta, więc pewnie najbliższe posty będą trochę nastrajały na ten świetny czas. Jednak nie zasypię Was tylko ozdobami, bo mam jeszcze kilka nowości biżuteryjnych :)

Dziś jednak musicie się jeszcze obejść smakiem, bo żadnych moich tworów nie będzie :P


Chciałam się jednak z Wami podzielić tym jak spędziłam sobotę, bo jest o czym opowiadać ;)

Więc sobotę spędziłam w Wolbromiu. Miałam przyjemność być na Mikołajkach dla dzieciaków i prowadzić punkt, rzecz jasna z decoupage'em :)

Zabawa była świetna, bo oprócz super atmosfery było dużo śmiechu, pomyłek i jeszcze więcej satysfakcji jak ktoś skończył swoją pierwszą pracę.

Dla mnie to było mega duże wyzwanie, bo pierwszy raz prowadziłam zajęcia na tak dużej imprezie. I dla tak dużej ilości zróżnicowanych dzieci (jeśli tak można powiedzieć o dzieciakach :P ).

Całe przedsięwzięcie były organizowane przez PomPom.

Na dzieci czekały stoły zastawione serwetkami, wszystkimi specyfikami do malowania i drewienkami, które dekorowali :)Cała ekipa warsztatów czekała na przyjście najbardziej zainteresowanych. Wszystkie poniższe zdjęcia udostępnione dzięki www.PomPom.com.pl


 Pomocnik świętego Mikołaja wszystko tłumaczył i doradzał :)

 Po rozpoczęciu najbardziej zainteresowani tworzyli prezenty nawet przez kilka godzin :)


Elfy też robiły swoje dzieła :D


 Wszystkie materiały do warsztatów zakupiliśmy w firmie Dekormania